MUDr. Juraj Babčan, odborník na stomatochirurgiu, implantológiu a parodontológiu. V svojej každodennej praxi uplatňuje nové poznatky prinesené z početných stáží na renomovaných stomatologických pracoviskách v zahraničí. Zákroky vykonáva aj v celkovej anestézii. Je spolumajiteľom zubnej kliniky DENTLY Babčan&Alexejenko, kde aj aktívne pôsobí.
 

MUDr. Michal Alexejenko, známy špecialista na mikroendodonciu. Ošetrovaniu koreňových kanálikov pod mikroskopom sa venuje od roku 2007 a o tejto téme prednáša doma aj v zahraničí. Popritom je odborníkom aj na CAD/CAM technológie a ich využitie v stomatológii. Je spolumajiteľom zubnej kliniky DENTLY Babčan&Alexejenko, kde aj aktívne pôsobí.
 

MUDr. Eva Čačová, skúsená zubná lekárka špecializujúca sa najmä na protetiku - korunky, mostíky, snímateľné náhrady kotvené na zuby aj na implantáty. Venuje sa tiež estetickej stomatológii a ošetrovaniu detí. Pracuje na zubnej klinike DENTLY Babčan&Alexejenko.
 

MUDr. Andrea Mrázová, PhD., zubná lekárka, ktorá sa venuje konzervatívnej stomatológii, protetike a ochoreniam čeľustného kĺbu. Touto témou sa zaoberala aj vo svojej doktorandskej práci. Dlhodobo pôsobila na stomatologickej klinike LFUK v Bratislave. V súčasnosti pracuje na zubnej klinike DENTLY Babčan&Alexejenko.
 

MUDr. Lukáš Comba, stomatológ zaoberajúci sa najmä endodonciou, protetikou a estetickou stomatológiou. Po štúdiu stomatológie na Karlovej Univerzite v Prahe pracoval pre viaceré stomatologické centrá v Prahe. Momentálne pracuje na zubnej klinike DENTLY Babčan&Alexejenko.